Şampuanın İçine Doğum Kontrol Hapı Katarsanız Ne Olur ?

Evde Saç Bakımı 04 Aralık 2016

Saçlar.. Bakımlı, ışıl ışıl ve muhteşem görünmesini hangi kadın istemez ki. Güzelliğin ve dişiliğin en belirleyici unsuru. Özellikle, kış mevsiminde hava şartlarının ağırlığı, kimyasallar, saç boyaları, yetersiz ve sağlıksız beslenme sonucunda saçlarımız hiç de istediğimiz gibi değil. Saçları kestirmek ya da sürekli toplamak yerine iyi bir bakım yapmak gerekli. Bu gün sizlere saçlarınızda harikalar yaratacak, muhteşem bir formül sunmak istiyorum. ama formüle geçmeden önce hazurladığınız bu ampuanı sadece saç bakımında kullanmanız gerektiğini hatırlatmak isterim.

Doğum Kontrol Hapını Şampuanınızın İçine Katın

sampuanin_icine_dogum_kontrol_hapi_koymak

Öncelikle bitkisel bir şampuan alın. Dopum Kontrol hapını havanda iyice döverek bitkisel şampuanın içine ekleyin. Bitkisel şampuanı iyice çalkalayın ve güneş almayan bir yerde bekletin. Şampuanınız 2 günün sonunda kullanımıza hazır. Saçlarınızı bu şampuan ile yıkayın. Saçlarınızı bol ılık su ile durulayın. Doğum kontrol hapının saçlara faydaları konusuna da değinelim. Öncelikle saçların daha sağlıklı ve daha hızlı uzamasını sağlar. Bir de saçların köklerine etki edeceğinden saç dökülmelerini durdurur. Doğum kontrol hapı hormon ilacı olduğundan dolayı saçları gürleştirir ve besler. Başka bir bölgede kullanılması istenmeyen tüylerin hızla artmasına neden olabilir.

 

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Şampuanın İçine Doğum Kontrol Hapı Katarsanız Ne Olur ?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar