Şansınızın Artmasını mı İstiyorsunuz ? O Halde Bu Takılar Tam Size Göre

Kadın, Moda 05 Ocak 2016

Bu gün sizlerle bu özel sırrı paylaşacağım. ayrıca vereceğim öneriler tarzınızı da kişiselleştirmenize yardımcı olacak.

sansi_artirmanin_yollari

Şans ve umut hepimizin ihtiyacı olan pozitif duyguların başında yer alır. Bu güzel duygulara her daim ihtiyacımız var. Bu tezden yola çıkarak  olumlu enerjiyi sürekli canlı tutacak, şansınızı artıracak muhteşem aksesuar önerilerinde bulunmak istiyorum. Yapılan araştırmalarda, bir nesneye sürekli olarak aynı enerjiyi yüklemeniz, bir süre sonra o nesnenin yüklediğiniz enerjiyi yaymasına neden oluyor. Yani sizin anlam ve olumlu enerji yüklediğiniz nesnelere her baktığınızda kendinize çekim kuvvetini artırmış olacaksınız.

sans_getiren_takilar

Siz kullandığınız aksesuarlara hangi olumlu enerjiyi yükleyeceğinize ve size ne anımsatmasını istediğinize iyi karar verin. Sağlık, şans, bereket, başarı, aşk .. Dileğinizi seçin ve işe koyulun. Eğer birden fazla dileğiniz var ise, her bir dileğiniz için farklı bir aksesuar kullanabilirsiniz.

Bileklik

sans_bilekligi

Eğer tam bir saat aşığıysanız saatinize uyum sağlayacak ve stilinizle bütünlük sağlayacak ince bileklikleri tercih edebilirsiniz. Metal, ip ya da deri olan bileklerden bir tanesini tercih edebilirsiniz.

Kolye

sans_getiren_kolye

kolye takmayı seven okurlarımız için önerimiz ise, ince zincir ve ucunda dileğiniz temsil edecek minik bir kolye ucu olacak. Nazar boncuğu, melek kanadı, dört yapraklı yonca, yıldız gibi şans getirecek pek çok obje mevcut. Dilerseniz birden fazla dilek için birden fazla ince zincir ve ucuna farklı objeler takabilirsiniz.

Fular

sans_getiren_fular

Fular kullanmayı seviyorsanız bu fularların sürekli yanınızda olması için bileğinize, çantanıza veya saçınıza takabilirsiniz. Pek çok farklı bağlama tekniği ile kullanabileceğiniz fuları renklerin anlamına göre de seçebilirsiniz.

Tüm aksesuarlarınız için renklerin etkilerinden yararlanmak isterseniz, renklerin anlamları:

renklerin_anlami

Altın rengi: İyi şans
Kırmızı: Aşk, cesaret, enerjik hissetme
Yeşil: Bereket
Mavi: Huzur
Gümüş: İletişim

2016’da yılında ve hayatınızın sonuna kadar şansın sizinle olması dileklerimle 🙂

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Şansınızın Artmasını mı İstiyorsunuz ? O Halde Bu Takılar Tam Size Göre” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Diş Macunu İle Gebelik Testi

Diş Macunu İle Gebelik Testi

17 Mayıs 2017
1882

Sponsor Bağlantılar