Sezonun en Popüler Kot Pantolonlarını Evinizde Kendiniz Yapın!

Moda 10 Mart 2017

Bu sezon incili, ponponlu, desenli, cepleri desenli kumaştan oluşan, yırtık olan veya yırtıkların içine ilginç figürler yerleştirilmiş kotlar oldukça moda. Bütün bunları satın almak için ya maddi gücünüzün çok iyi olması gerekir, ya da ufak bir miktar beceri. Siz en iyisi eski kotlarınızı şöyle bir elden geçirin ve yeni moda sezonun en trend kotlarını kendiniz evinizde yapın. Bu gün sizlere evde kolaylıkla yapabileceğiniz sezonun en moda kot pantolonlarından bir kaç örnek sunmak istiyorum. Gerisi sizin becerinize ve hayal gücünüze kalmış

İncili Kot Pantolon Modası

incili_kot_pantolon_modasi

Sezonun en gözde ve trend kot pantolonlarının başında yer alan incili kot pantolon modasına hemen hazır olabilirsiniz. İhtiyacını olan malzemeler, inci boncuklar, beyaz dikiş ipi ve iğne, bir de elinizdeki herhangi bir kot pantolon. Hepsi bu kadar. Tükenmez kalemle incileri dikeceğiniz yeri işaretleyip, incileri dilediğiniz yerlere ikin. İyice sağlam olduğundan emin olun. İşte bu kadar basit bir kaç adımla yepyeni görünümlü son derece trend bir kot pantolonunuz olacak.

Ponponlu Kot Pantolon Yapımı

ponponlu_kot_pantolon_modasi

Kenar süsü olarak kullanılan ponponlar sayesinde daha havalı ve trend kot pantolonlarınız olacak. Dilerseniz ponponları, kenarlara ve cep kıyılarına dikebilirsiniz. Ya da sadece pantolonun paça altlarına dikerek yepyeni ve keyifle giyebileceğiniz bir kot pantolon elde etmiş olacaksınız. Şerit halinde satılan ponponları, kot pantolonun şerit çizgilerini takip ederek pot yapmadan dikin.

Şablonlarla Kot Pantolona Desen Yapma

desenli_kot_pantolon_modasi

Elinizdeki kot pantolonunuzu yenilemenin en güzel yollarından bir tanesi de, şablonlar yardımı ile kot pantolonunuza desenler yapmak. Dilerseniz kalpli, dilerseniz çiçekli. Kartondan kendinizin hazırlayacağı şablonlarla desen yapmak son derece kolay. Bir sünger ve kumaş boyası yardımı ile dilediğiniz deseni pantolonunuza uygulayabilirsiniz.

Cepleri Desenli Kot Pantolon Yapımı

cepleri_desenli_kot_pantolon_modasi

Elinizdeki desenli eski fularlarınızla yepyeni kot pantolon yapmaya ne dersiniz? Sadece pantolonlarınızın ceplerine farklı geometrik desenlerle uygulayacağınız desenli fularlar sizin modayı yakından takip etmenizi sağlayacak. Pantolonun ön veya arka ceplerine desenli kumaşı diktikten sonra güzelce ütüleyin.

Yırtık Kotlarınızla Yepyeni Bir Tarz Oluşturun.

yirtik_kot_pantolon_modasi

Yırtık kotlarınızın içine keçe kumaşlarla farklı şekiller ve suratlar ekleyerek yeni bir tarz oluşturun. Bir parça renkli kumaş ve keçe kumaş ile değişik modeller yapıp düzgün bir şekilde pantolonunuza dikin.

Taş ve Zımbalarla Farklı Bir Görünüm

tasli_zimbali_kot_pantolon_modasi

Son dönemlerde taş ve zımbalar, ayakkabı, çanta ve kıyafetlerde sıklıkla kullanılıyor Siz de pantolonunuzun paçalarına, cep kenarlarına veya dilediğiniz bir bölümüne taş ve zımba monte ederek son derece şık bir pantolona sahip olabilirsiniz.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Sezonun en Popüler Kot Pantolonlarını Evinizde Kendiniz Yapın!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar