ŞİFALI TAŞLAR VE FAYDALARI

Sağlık 13 Ekim 2012

Şifalı Taşlar ve Faydaları
Şifalı Taşlar,Şifalı Taşların Faydaları,Akik Taşının Faydaları,Akuamarin Faydaları,Sedef Taşının Faydaları,Firuze Taşının Faydaları

Doğanın gücü inkar edilemez kadar gerçek. Ve bu gerçeğin içinde de insan sağlığı için pek çok şifalı madde mevcut. Şifalı taşlar da bunlardan sadece bir tanesi. Peki şifalı taşlar gerçekten de işe yarıyor mu? Ya da hangi şifalı taş ne işe yarar, buyrun beraber görelim..

Şifalı Taşlar ve FaydalarıŞifalı Taşlar,Şifalı Taşların Faydaları,Akik Taşının Faydaları,Akuamarin Faydaları,Sedef Taşının Faydaları,Firuze Taşının Faydaları
Kehribar Taşı (Para Taşı): Ruhsal sağlığı korur, melankolik ruh halini önler, negatif enerjiyi pozitif enerjiye çevirir ve rahatlama hissi verir. Bademcik hastalığını iyileştirir. Psikolojik takıntılara karşı iyi gelir. Para ve bereket taşıdır.
Akik Taşı :  Şarta bağlı olmayan sevgi verir. Ruhsal gelişim sağlar. Mahrem güç eksikliğini giderir. Metabolizmanın sağlıklı çalışmasını sağlar. İradeyi güçlendirir.
Akuamarin Taşı : Gereksiz düşüncelerden arınmak ve bir noktaya odaklanmak için yararlıdır. Hafızayı güçlendirir, berrak bellek oluşturur, mantıklı ve dengeli düşünme sağlar. Astım ve bronşit rahatsızlıklarına iyi gelir. Sindirim sisteminin sağlıklı çalışmasını destekler.
Amazonit Taşı : Genel sağlık için yararlıdır. Bedeni güçlendirir. Metabolik faaliyetleri düzenler. Metabolizmanın düzenli çalışmasını sağlar.
Firuze Taşı : Bedeni fiziki ve psikolojik olarak güçlendirip, genç kalmayı ve zinde olmayı sağlar. Cinsel sorunlar için tedavi edici pozitif enerji yayar. Taşıyana cazibe verirken, cazibenin nazara dönüşmesini engeller.
Malakit Taşı : Radyasyonun etkilerinden korur. Görünümü, ilk bakışı çektiğinden nazara karşı etkilidir.
Sedef Taşı : Baş dönmesi rahatsızlığını giderir. Hem fiziksel görme gücünü, hem de zihinsel görme gücünü artırır. Katarakt için yararlıdır.
Turkuaz Taşı : Boğazdaki kaşıntıyı ve öksürüğü azaltır. Vücuttaki hücrelerin yenilenmesine katkı sağlayarak, yaşlanmayı geciktirir.
Yıldız taşı: Mutluluk, huzur, dinçlik verir.
Şifalı Taşlar,Şifalı Taşların Faydaları,Akik Taşının Faydaları,Akuamarin Faydaları,Sedef Taşının Faydaları,Firuze Taşının Faydaları

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“ŞİFALI TAŞLAR VE FAYDALARI” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar