SİGARAYI BIRAKMAK İÇİN KARABAŞ OTU

Tellendirmesi güzel ama zararları da bir okadar çok. Neden mi bahsediyoruz ? Tabiki sigaradan. İnsanın kendine verebileceği en büyük zararlardan bir tanesi sigara içmek.Sigara içilmeye başladıktan sonra alışkanlık yapan ve bırakması zor madde. Her ne kadar denesenizde iradeniz sigaradan daha güçsüz olduğundan maalesef çoğunuluğunuz geri başlamış oluyorsunuz Dr.ibrahim saraçoğlu ;30 nisan da seda sayanın programında yine bitkilerin bazı şifalarından bahsetti ve nasıl kullanılacaklarını anlattı. bu bilgilerden bazıları şöyle:
SİGARAYI BIRAKMAK İÇİN:çoğu zaman sigara içenlerin bahanesidir birtürlü bırakamıyorum demek .eğer gerçekten bırakmak istiyorlarsa işte onlara ibrahim saraçoğlundan kolayca uygulayabilecekleri bir tarif: karabaş bitkisi:osmanlı padişahının ferman çıkarttırdığı bir bitkidir.bu bitkiden en iyi şekilde faydalana bilmek için doktorun tarifi şöyle: 1 tatlı kaşığı karabaş otu 1 su bardağı su 3-4 dakika kadfar kaynatılır ve iki günde bir içilir. herdefasında yeniden taze olarak hazırlanıp içilmesi lazım.
Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“SİGARAYI BIRAKMAK İÇİN KARABAŞ OTU” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar