Sıkı ve Dimdik Göğüsler İçin Günde 5 Dakika Masaj Yeter

Zaman karşı koymayan cildimizde sarkmalar ve esneklik kaybı maalesef yaşlanmanın getirdiği olumsuz sonuçların başında yer alıyor. Zamanla yer çekimine karşı koyamayan göğüslerde sarkmalar meydana geliyor. Pek çok kadının ortak sorunu olan sarkmış göğüsler kader değil. Günde sadece 5 dakikanızı ayırarak yapacağınız masaj sayesinde hem sıkı hem de dimdik göğüslere sahip olabilmek hayal değil.Günlük 5 dakika göğüslerinizin uzun süre formunda kalmasını sağlarken size de öz güveninizi yeniden kazandıracak.

Sımsıkı ve Dimdik Göğüsler İçin Günlük Masaj Uygulaması

sarkmis_memelere_cozum

Öncelikle yapmanız gereken kaliteli ve vücut tipinize uygun bir sütyen kullanmak olacak. Yanlış sütyen seçini göğüslerinizin çok daha çabuk deforme olmasına neden olacaktır. Ardından yapacağınız işlem son derece kolay fakat etkili bir işlem. Elinize bir masaj eldiveni giyin. İki göğsünüzün ortasından başlayarak, yana doğru, önce üst kısım, daha sonra da alt kısım olmak üzere daire çizer şekilde, her iki göğsünüze de masaj yapmanız gerekli. Bu işlemi 5 er dakika uygulamanız yeterli olacaktır. Ayrıca başka bir öneri de, her duştan sonra soğuk su masajı ile göğüslerinizi sıkılaştırmak için ideal olacaktır. Beslenme de sarkmış göğüsleri dikleştirmek için önemli bir konudur. Kalsiyum, C vitamini ve protein cildin sıkılaşması için son derece önemlidir. Son olarak da spor yapmayı ihmal etmemek en iyi yöntemdir.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Sıkı ve Dimdik Göğüsler İçin Günde 5 Dakika Masaj Yeter” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Kese Yapmanın Zararları

Kese Yapmanın Zararları

11 Şubat 2018
6166
Diş Macunu İle Gebelik Testi

Diş Macunu İle Gebelik Testi

17 Mayıs 2017
1958
Evde Doğal Bronzer Yapımı

Evde Doğal Bronzer Yapımı

16 Mayıs 2017
1657

Sponsor Bağlantılar