Sokak Modası Çıldırdı! Yeni Moda Trendi Gömleği Tersten Giymek

Moda 29 Nisan 2016

Gün geçmiyor ki, modada farklılık adına yepyeni ve aykırı bir uygulama gündeme gelmesin. Sokak modasını yakından takip edenlerin duyduğundan emin olduğum çok aykırı ve bir o kadar da ilginç bir moda trendinden bahsedeceğim bu gün sizlere. Gömlek bayanların gardrobunun vazgeçilmez bir parçası. Ve gömleği hepimiz normal bir şekilde giyip, düğmelerini ilikleriz. Ardında da ya pantolon ve gömleğin üzerine bırakırız. Ya da etek kısımlarını pantolon ve gömleğin içine katıp düzgün bir şekilde durması için elimizden geleni yaparız. Ama bu moda akımı hiç de bildiğimiz moda akımlarına benzemiyor. Gömleği ters giyme modası çıkmış şimdi de. Bakalım nasıl bir görüntü ortaya çıkıyor.

Gömleği Tersten Giyme Modası

gomlegi_ters_giyme_modasi

Moda ikonları çıldırdı. Defilelerde göz doldurmak adına uçuk kaçık kıyafetler sergilenmesine alıştık ama, sokak modasında bir türlü alışılamayacak acayiplikler oluyor. Gömleği tersten giyme modasına pek çok kişi şimdiden ayak uydurmaya başlamış sanırım.

ters_gomlek_giyme_modasi

Gömleğin düğmelerini ön taraf yerine arka tarafa getirip dilerseniz düğmelerin hepsini kapatabilirsiniz. Ya da bir kaç düğmeyi açık bırakarak sırt dekoltesi yapabilirsiniz. Stilini nasıl yapacağınız sizin zevkinize ve tarzınıza kalmış

ters_gomlek_giyme_moda_trendi

Gömliği tersten giyme modasındaki en büyük sorun sanırım düğmelerin arka taraftan iliklenmesi olacaktır. Bunun için gömleği giydikten sonra başka birinin yardıma ihtiyaç duyabilirsiniz.

2016_modasi

Gömleğinizi tersten giydiğinizde ise tüm bakışların üzerinizde olacağından emin olabilirsiniz. Pek çok insan bunun bir moda akımı olduğunu anlamayacak ve sizin ya çok dalgın ya da muhtemelen deli olduğunuzu düşünecektir. Cesaretiniz varsa buyurun deneyin !!

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Sokak Modası Çıldırdı! Yeni Moda Trendi Gömleği Tersten Giymek” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar