SUNA DUMANKAYADAN SİGARA İÇİN KADINLARA BİTKİSEL ÖNERİLER

Kadın olsun, erkek olsun, sigara içenlerin ten rengi mora yakın bir renktir. Özellikle sigara içen hanımlar, cilt bakımına daha da önem vermek zorundalar. Suna dumankaya sigara içen hanımların cilt rengini normale dönmesi için bitkisel önerilerde bulunuyor.
Sigara içen hanımlarda renk bozukluğu vardır. Bunu en iyi alan armut suyudur. Akşamları armudu yüzlerinde dolaştırdıkları zaman o kara sarılık tamamen beyaz pembeye dönüşür. Sigara içilmesinden yana değilim. Ama içiyorlarsa yapılacak bir şey yok, bari önlem alsınlar. Aldıkları kestane balı yesinler. O içi temizliyor çünkü. Avakado maskesiEğer kırışmak istemiyorlarsa dörtte bir olgun bir avakadoya 1 tatlı kaşığı bal ve çeyrek limon suyu sıkıp krem haline getirsinler. Bunu yüzlerinde 1 saat bile tutabilirler. Hiçbir yan etkisi yoktur. Bilhassa göz kenarlarındaki çizgilere, dekolte bölgesine, hatta elimize bile sürebiliriz. Cildi besleyen, regüle eden, optimal düzeye getiren özelliği vardır.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“SUNA DUMANKAYADAN SİGARA İÇİN KADINLARA BİTKİSEL ÖNERİLER” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
SELÜLİT ÇAYI TARİFİ

SELÜLİT ÇAYI TARİFİ

17 Kasım 2011
1199
EVDE SAÇ BAKIMI

EVDE SAÇ BAKIMI

04 Ekim 2011
3022

Sponsor Bağlantılar