SURVİVOR DİDEM

Tv-Sinema-Magazin 07 Nisan 2011

Survivor Didem
Survivor Didem

Survivor Didem

Survivor Didem kim,Survivor Didem Dansöz,Survivor Didem Ceren,Didem Ceren Survivor,Didem Survivor
Acun Ilıcalının hazırlayıp sunduğu Survivor 2011 yarışmasında, Dikkat çeken isimlerden birisi olan Didem Ceren Kendisini, reklamcı ve oyuncu olarak tanıtmıştı. ama, 2005 tılbaşı gecesi, Erzurumda Oryantal (Dansöz) olarak sahne aldığı öğrenildi.
Msn in haberine göre, Dominik Cumhuriyeti’ne bağlı bir adada gerçekleştirilen “Survivor Ünlüler-Gönüllüler” yarışmasında Nihat Doğan, Pascal Nouma, Derya Büyükuncu, Ebru Destan, Özge Ulusoy, Zeynep Tunuslu ve Asena‘nın bulunduğu ünlülere karşı, Taner, Taçmin, Tefik, Ceyda, Gökhan ve Vedat ile birlikte gönüllüler takımında mücadele veren Didem, yarışmanın ilk gününden itibaren hırçınlığı ve arkadaşlarıyla yaşadığı kavgalarla adından söz ettirmeye başladı.
Erzurum’da, “Kayseri” doğumlu olduğunu söyleyerek ‘Didem Işık’ adıyla sahne alan ve gazetecilere ‘cesur’ pozlar veren Didem, kar üstünde yaptığı şovlarla ilgili olarak, “Ateşim Palandöken’in karlarını eritecek diye çok korktum” demişti.
Palandöken Kayak Merkezi’nde karlar içerisinde yarı çıplak pozlar veren ve gazetecilere hayallerini anlatan Didem, en büyük hayalinin de çok para kazanıp sokak çocuklarını barındıracak 5 yıldızlı bir barınma evi yaptırmak olduğunu söylemişti.

Survivor Didem, Survivor Didem kim,Survivor Didem Dansöz,Survivor Didem Ceren,Didem Ceren Survivor,Didem Survivor

 

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“SURVİVOR DİDEM” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Burak Deniz Kimdir?

Burak Deniz Kimdir?

12 Şubat 2017
1238

Sponsor Bağlantılar