TARKAN 2011 DE YENİ İMAJIYLA KARŞIMIZDA

Tv-Sinema-Magazin 31 Aralık 2010

TARKAN 2011
TARKAN 2011

Tarkan 2011 de yeni imajı ile karşımızda

Tarkan,Tarkan 2011,Tarkanın yeni İmajı,Tarkan yılbaşında nerede? Milyonların sevgilini, megastar Tarkan 2011 yılında yeni imajı ile karşımıza çıkıyor.
Nadiren Gözlük kullandığı bilinen Tarkanın yeni iamjı oldukça farklı.
Tarkan 2011-Tarkan Yeni yıl mesajı
Tarkan, Kıbrısta, yılbaşı gecesi Ajda Pekkan ile düet yaptıktan sonra Hindistan’a tatile gidecek. Tarkan, yeni yıl mesajını da “Herkes inşallah el ele verip bu ülke topraklarında barış içinde yaşamayı öğrenir. Bir oluruz bu ülkenin topraklarında, ayrım olmadan” dedi.
Tarkanın 2010 yılı değerlendirmesi
2010 yılının kendisi için iyi geçtiğini dile getiren Tarkan, ”2011’de inşallah iyi bir yıl olur. 2011’de en başta sağlık diliyorum, dünya barışı diliyorum” diye konuştu. Tarkan, ”Yılbaşı gecesi Ajda Pekkan ile birlikte düet yapacaksınız, duygularınızı alabilir miyiz?” sorusu üzerine Kıbrıs’ta yılbaşı gecesi birlikte şarkı söyleyeceğiz. Zaten ben daha önce Harbiye konserinde sahnede ona bir sürpriz yapmıştım. Öyle bir teklif geldi, biz de hayır demedik. İkimizin aynı sahnede olması güzel olacaktır” dedi.
Tarkan 2011 den ne bekliyor ?
Tarkan, kendisi için 2011 yılından beklentilerinin sorulması üzerine de, ”Sağlık diliyorum önce kendime ve herkese… O olmadan hiç bir şeyin tadı ve mutluluğu yok. Ülkem için de barış diliyorum. Televizyonları seyrettiğim zaman üzülüyorum. Herkes inşallah el ele verip bu ülke topraklarında barış içinde yaşamayı öğrenir, bunu temenni ediyorum” yanıtı verdi. Tarkan ve Ajda Pekkan’ın, KKTC’deki Cratos Otel’de yapacakları düet için 250’şer bin dolar alacağı öğrenildi. İki şarkıcı da gecesi 10 bin euro olan otelin kral süitilerinde dinlenecek. İkiliyi izlemenin bedeli kişi başı ön masalardan 1000, arka masalardan 750 TL olacağı öğrenildi.

TARKANIN YENİ İMAJI
TARKANIN YENİ İMAJI

Tarkan,Tarkan 2011,Tarkanın yeni İmajı,Tarkan yılbaşında nerede

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“TARKAN 2011 DE YENİ İMAJIYLA KARŞIMIZDA” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Burak Deniz Kimdir?

Burak Deniz Kimdir?

12 Şubat 2017
1271

Sponsor Bağlantılar