TTNET MOBİL CEP TELEFONU

Günce/Aktuel 01 Kasım 2010

TTNET MOBİL CEP TELEFONU
TTNET MOBİL

TTNET Mobil Cep Telefonu

TTNET mobil adında, yeni, bir GSM daha hayatımıza giriyor. Türk Telekom, internet ve 3 G hizmetinde sonra, cep telefonu hizmeti ile, yep yeni bir sistemi  bizlere tanıtılıyor. Tek faturada, cep telefonu, internet ve 3 G hizmetini birleştirip, fatura karmaşasından da kurtuluyoruz.
Günlerdir, televizyonda reklamları yapılıyor. Ben de hem kendi merakımı gidermek, hem de sizleri bilgilendirmek amacı ile, TTNET mobili araştırdım… Türk Telekomun yeni bir hizmeti olan TTNET mobil, bir GSM operatörü. Ama, bu hizmetten sadece TTNET ADSL kullanıcıları faydalanabiliyor. Ayznı zamanda, sistem, 3 G yi de kapsamakta. Dilerseniz, Hem internet, hem 3G, hem de cep telefonu faturasını, tek bir faturada toplamanız mümkün.
TTNET Mobil Nedir?
TTNET Mobil, Türkiye’nin lider internet sağlayıcısı TTNET’in mobil iletişim hizmetlerini sunduğu bir cep telefonu hizmeti.
TTNET Mobil’in Farklılıkları Nelerdir?
TTNET Mobil, Türkiye iletişim pazarına gerçek anlamda ikili ve üçlü oyun paketlerini getiren öncü markadır. TTNET Mobile ile birlikte iletişim hizmetlerini tek bir noktadan, tek bir fatura ve avantajlı fiyatlarla edinebilme fırsatı müşterilere sunulmuştur.
TTNET Cep Telefonu
* TTNET zengin katma değerli servisleri ve temel iletişim ihtiyaçlarını buluşturan bir servistir.
* Tek faturada, hem cep telefonu, hem de internet faturasını birleştiren bir sistemdir. TTNET ve TTNET Mobil ürünlerinizi tek bir fatura altında birleştirerek ödemelerinizi tek bir kanaldan yapabilir ve fatura karmaşasından kurtulabilirsiniz!
TTNET Mobil Satış ve Başvuru Kanalları Nelerdir?
TTNET Mobil Hizmetlerine Başvururken Gerekli Olan Evraklar
Kimlik*, abonelik sözleşmesi**, sabit evrak, taahhütname
* Tek fatura ile ödeme hizmetinden sadece TTNET ADSL aboneleri faydalanabilmektedir.
* Tek fatura ile ödeme hizmeti altında, TTNET ADSL abonesinin üzerine kayıtlı olan bütün TTNET Mobil hatları ve TTNET Mobil 3G internet ürünleri toplanabilmektedir.
* TTNET Mobil Tek fatura ile ödeme hizmeti başvuru veya iptal talepleri 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Bayileri, Türk Telekom Ofisleri ve TTNET Mobil websitesinden yapılabilecektir.

TTNET MOBİL İLE TEK FATURA,TTNET MOBİL NEDİR,TTNET MOBİL TEK FATURA,TTNET MOBİL CEP TELEFONU,TTNET CEP TELEFONU

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“TTNET MOBİL CEP TELEFONU” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Saç Simülasyonu Nedir?

Saç Simülasyonu Nedir?

21 Haziran 2017
2151

Sponsor Bağlantılar