Tuvaletin Sifonuna Bu Karşımı Döküp Bir Gece Bekletin

Pratik Bilgiler 18 Mayıs 2017

Tuvalet temizliği hanımlar için her zaman en büyük sorunlardan bir tanesi. Çünkü tuvaletin temiz olmasının yanı sıra hijyenik olması da çok önemli. Fakat burada hep göz ardı edilen ve gerçek anlamda bizi yavaş yavaş öldüren bir gerçek var. O da temizlik sırasında kimyasal temizleyicilerin kullanılması. Özellikle tuvaletlerde yoğun kıvamlı çamaşır suyu kullanımı kadınlarda rahim kanseri, erkeklerde de testis kanserinin en önemli nedenlerinden bir tanesi. Bu gün sizlere tuvalet temizliği için tamamen doğal malzemelerden yapılmış bir tarif sunacağım.

tuvalet_sifonu_temizleme

Tuvalet ve sifon temizliği için, 1 bardak beyaz sirkenin içine bir çorba kaşığı normal sirke koyup, bu karışımı sifonun içine koyun. bu işlemi gece yapın. Sabah kalktığınızda sifonu çekmeden önce sifon vanasını kapatın ve sifona basarak içindeki suyu boşaltın. temiz bir bezle sifonun içini silin. Bu işlemi belli aralıklarla yaparak hem sifonun içindeki hem de de klozetinizi bakterilerden arındırın.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Tuvaletin Sifonuna Bu Karşımı Döküp Bir Gece Bekletin” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
OPENCART SANAL POS

OPENCART SANAL POS

14 Mayıs 2019
1011
Nehir Turları

Nehir Turları

07 Mayıs 2019
806

Sponsor Bağlantılar