UCUZ ŞIK GİYİM NASIL OLUR ?

Moda 12 Temmuz 2012

Ucuz Şık Giyim Nasıl Olur ?
Şık Elbiseler, Şık Giyinmek
,Ucuz Şık elbiseler, Ucuz Şık Giyim, Şık Olmak,Şık Olmak için,Şık olmanın püf noktaları, Şık Olmanın Yolları

Ucuza şıklık olru mu sizce ? Bizce olur… Çok fazla para harcamadan da şık giyinmek mümkün. Nasıl mı ? Sizlere önereceğimiz şık olmanın püf noktaları sayesinde, siz de ucuz şık elbiseler kombine edebilirsiniz.  Gardırobuna daha az bütçe ayırıp bir yandan da şık ve klas görünmek isteyenler için taktikler..
Şık Elbiseler, Şık Giyinmek,Ucuz Şık elbiseler, Ucuz Şık Giyim, Şık Olmak,Şık Olmak için,Şık olmanın püf noktaları, Şık Olmanın Yolları

Şık Olmanın Püf Nokataları
Şık Olmanın Püf Nokataları

Ucuz Şık elbiseler
Ucuz fiyata alıp gardrobunuza koyduğunuz kıyafetlerde bazı küçük değişiklilerle şık olabilirsiniz. Ucuz Şık elbiseler için;
Kemer Kullanın: O çok sevdiğiniz ucuz elbisenizin bir kuşağı varsa onu çıkartıp yerine deri bir kemer kullanmak elbisenin havasını komple değiştirecektir.
Düğmeleri değiştirin: Hiç de fena olmayan ama pahalı da olmayan bir giysinin üzerinde maliyeti düşürmek adına kullanılan plastik düğmeleri aldığınız daha şık ve pahalı olanlarla değiştirebilirsiniz.
Değişiklik yapın: Ufak oynamalarla, tüm görünüme katacağı değişime inanamayacaksınız. Pantolonunuzun paçalarını kısaltmak sokakları süpürmeye niyetliymişsiniz yerine şık görünmeye önem verdiğinizi düşündürtecektir. Ya da elbisenizin yaka kısmını biraz daha açarak hafif dekolte sağlayın.
Pahalı aksesuarlar satın alın: Elbise ve ceketi seçerken yeterince tasarruf ettiniz öyleyse akıllara zarar bir çift ayakkabı alabilirsiniz! İyi görünmeleri bir yana önünüzdeki ay kullanılmaz duruma da gelmeyecekler. Ucuz ayakkabılar berbat kumaşlar gibi apaçık belli olur. Aynısı çanta ve kemerler için de geçerli. O Yüzden uzun ömürlü olacak bu aksesuarlarınız için para harcamaktan çekinmeyin.
Kumaş Kalitesine Dikkat Edin : Stili uydurabilirsiniz ama kumaşı sakın! Kalıbın ne kadar iyi olduğunun önemi yok ucuz kumaş asla kullanılmamalıdır çünkü kendini fazlasıyla belli eder. %20 sentetikten fazla olan her şeyden uzak durun. Ve parlak olanlardan da!
Şık Elbiseler, Şık Giyinmek,Ucuz Şık elbiseler, Ucuz Şık Giyim, Şık Olmak,Şık Olmak için,Şık olmanın püf noktaları, Şık Olmanın Yolları

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“UCUZ ŞIK GİYİM NASIL OLUR ?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar