VUCUTTAKİ TÜM KİREÇLEMELERE KARŞI ŞİFALI KÜR

Sağlık 07 Kasım 2008

Vücutta oluşan kireçlenmeler son derece ağrılıdır. En önce yapılması gereken bir hekime başvurarak sorunun kaynağını öğrenmek ve gereken tedaviyi almaktır. Alternatif tıptan yararlanmak isteyenler için Kireçlenmelerin tümüne karşı:
MALZEMLER: 350 gram sarımsak soyularak yıkanır. Taş veya tahta havanla iyice dövüldükten sonra kavanoza konarak, 300 gram 96 derece saf alkol ilave edilerek ağzı iyice kapatılır. 10 gün kavanozda bekletildikten sonra karışım tülbentten geçirilir, posası atılır, kalanı tekrar şişeye konur. Üç gün de o şekilde bekletildikten sonra ilaç kullanıma hazır hale gelir.
KULLANIM ŞEKLİ:50 gram süte;
1. gün sabah 1 damla, öğlen 2 damla, akşam 3 damla 2. gün sabah 4 damla, öğlen 5 damla, akşam 6 damla 3. gün sabah 7 damla, öğlen 8 damla, akşam 9damla4. gün sabah 10damla, öğlen 11 damla, akşam 12 damla5. gün sabah 13 damla, öğlen 14 damla, akşam 15 damla6. gün sabah 15 damla, öğlen 14 damla, akşam 13 damla7. gün sabah 12 damla, öğlen 11 damla, akşam 10 damla8. gün sabah 9 damla, öğlen 8 damla, akşam 7 damla9. gün sabah 6 damla, öğlen 5 damla, akşam 4 damla10. gün sabah 3 damla, öğlen 2 damla, akşam 1 damla
olarak; bir damlaya düşene kadar içilmektedir. Düzenli içilmesi halinde kireçlenmenin yanı sıra göğüs ağrılarına ve tansiyona iyi gelmektedir.
KAYNAK :
http://www.kultur.gov.tr

 

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“VUCUTTAKİ TÜM KİREÇLEMELERE KARŞI ŞİFALI KÜR” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar