Yeni Moda Simli Hint Kınası İle Yapılan Muhteşem Dövmeler

Moda 15 Haziran 2017

Geçtiğimiz yıllarda son derece moda olan, ünlü ünsüz herkeste görmeye alıştığımız Hint Kınası dövme modası geri döndü. Hem de ne dönüş. Rengarenk, desen desen ve üstelik simli, daha bir göz alıcı şekilde döndü. Simli Hint Kınası ile yapılmış dövmeleri bu sezon çok sık göreceğiz. Simli Hint kınası ile yapılan dövmeler adeta görsel şölen havasında. Benden söylemesi.

simli_hint_kinasi_dovmesi

Kına bizim geleneklerimizde kına gecelerinde geline yakılır. Ama artık bu gelenek yerini günlük kullanıma bırakıyor. Hint kınası ile yapılan dövmeler günlük hayatta da kadınların süs aracı olarak karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz yıllarda sade Hint kınası ile yapılan dövmeler bu sezon evrim geçirdi ve artık simli oldu. Bende güzel bir desen ile isteyenlerin rahatlıkla yaptırabileceği şık bir uygulama olmuş.

hint_kinasi_dovmesi

Hint kınası dövmesini yaptırırken, ellerinize, el bileklerinize ve ayak bileklerinize yaptırabilirsiniz. Üstelik beyaz veya gümüş rengi Hint kınası ile yapılan dövmeler bu senenin en gözdelerinden olacak bilginiz olsun. Beyaz ve gümüş rengi bornz tende muhteşem görünüyor. Söylemeden geçmeyeyim dedim 🙂

hint_kinasi_dovmesi_modasi

Hint kınası dövmesi yapılırken dilerseniz hazır şablonlardan faydalanabilirsiniz. Ama eğer hazır şablonları beğenmediyseniz, dilediğiniz desenleri çizdirme şansına da sahipsiniz.

simli_hint_kinasi_dovmesi_modasi

Bu yaz sezonunda birbirinden farklı desenler ve renklerle Hint kınası dövmesi yaptıran pek çok insan olacak eminim. Eğer siz de Hint Kınası dövmesi yaptırmak istiyorsanız, bu yılın en trend dövme modellerini simli Hint Kınası ile yaptırmalısınız.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Yeni Moda Simli Hint Kınası İle Yapılan Muhteşem Dövmeler” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar