Yılın En Moda Rengi Yeşil Renk Kombini Yapmak İçin 8 Tüyo

Moda 02 Nisan 2017

2017 yılının en gözde ve moda rengi yeşil. Yeşilin her tonunu kullanabilirsiniz. Ama yeşili ne ile ne şekilde kombine edeceğinizi iyi bilmeniz gerekir. Bu gün sizlere yeşil rengi hangi renkle kombine ederek daha şık görüneceğiniz konusunda 8 etkili tüyo önereceğim.

Siyah ve Yeşil

yesil_siyah_kombinleri

Siyah rengi, yeşilin durgun tonları ile kombinleyerek daha ağırbaşlı bir stil oluşturabilirsiniz. Siyah yeşili çok güzel dengeleyen bir renk olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle koyu yeşil le siyahı kombinlediğinizde kurtarıcı olur.

Ekru ve Yeşil

yesil_ekru_renk_kombinleri

Bahar aylarında tıpkı doğa gibi insanlar da canlanır. Bu sebeple en çok kullanılan renk yeşildir. Yeşil rengi ekru renk ile kombinlediğinizde daha soft bir görünüm elde edersiniz. Yeşilin rengini ön plana çıkarmak için de en güzel tercih ekru olacaktır. Yeşil renkli bir pantolonun üzerine ekru renk bir gömlek ve dore takılarla kombine etmek muhteşem bir görünüm sağlayacaktır.

Bej ve Toprak Tonları İle Yeşil

yesil_bej_rengi_kombinleri

Yeşil doğa rengidir. Doğaya ve yeşile en çok yakışan renkler ise bej ve toprak tonlarıdır. Özellikle asker yeşili ile toprak tonları ve bej renkleri muhteşem bir uyum sağlar.

Su Yeşili ve Pastel Tonlar

su_yesili_kombinleri

Su yeşili 2017 yazının en gözde ve en moda renklerinden bir tanesi. Su yeşiline en çok yakışan renkler ise pastel renklerdir. Soft sarı, lila, bebek mavisi, ekru gibi tonlarla su yeşilini kombinleyerek romantik bir stil elde edebilirsiniz. Elbise ve ete seçimlerinde pastel tonlarla kombinasyon yapmak daha şık görünmenizi sağlar.

Fıstık Yeşili ve Bej

fistik_yesili_bej_rengi_kombinleri

Fıstık yeşili zaten başlı başına çok iddialı bir renktir. Baştan aşağı fıstık yeşili giymek tüm dikkatlerin size yönelmesini sağlar. Fıstık yeşilini dengelemek ve rengin canlılığını sakinleştirmek için, en ideal renk bej ve krem rengi olacaktır.

Zümrüt Yeşili ve Dore

zumrut_yesili_dore_kombinleri

Zümrüt yeşili yeşilin en güzel ve en asil tonudur. Özellikle gece kıyafetlerinde zümrüt yeşilini tercih etmek isterseniz, mutlaka dore ile kombine etmeniz gerekir. Dore aksesuarlar, ayakkabı ve çanta ile son derece çarpıcı ve havalı görüneceksiniz.

Mint Yeşili ve Silver

mint_yesili_silver_kombinleri

Mint yeşili günlük kıyafetlerde rahatlıkla kullanılabilecek soft renklerden bir tanesidir. Mint yeşilini kendisi gibi soft renklerle canlandırabilirsiniz. Bunun için, kullanabileceğiniz renkler açık sarı, yavru ağzı kullanabilirsiniz. Daha şık ortamlar için ise, mint yeşilini silver renkle kombinleyebilirsiniz.

Petrol Yeşili ve Sarı

petrol_yesili_sari_kombinleri

Petrol yeşilin mavi ile kombinlerseniz, göz alıcı bir görünüm sağlarsınız. Sarı ile kombinlediğinizde ise, daha canlı ve dinamik bir görünüm sağlayacaktır.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Yılın En Moda Rengi Yeşil Renk Kombini Yapmak İçin 8 Tüyo” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar