Yoğurt Limon Kürü İle Zayıflama

Evet hanımlar.. İlk baharın ilk günlerini yaşadığımız şu günlerde, yaza hazırlık zamanı. Göbek eritme zamanı. Göbeğinizdeki fazlalıklardan kurtulup yaza dilediğiniz gibi fit girme zamanı. Sizlere harika ve uygulaması çok kolay bir öneri sunacağız. Yoğurt Limon Kürü zayıflatır mı dersiniz? Prof. Dr. İbrahim Saracoglu’nun önerisi olan yoğurt-limon-biber kürü ile zayıflama son derece kolay ve etkili bir yöntem. Yoğurt-limon-biber kürü ile göbek eritme sizin sandığınızdan çok daha kolay olacak. Kürümüzün tarifine geçmeden önce size önemle hatırlatmak istediğimiz bir konu var Yoğurt-limon-biber kürünü en az 2 hafta kesintisiz uygulamanız gerekmekte. Bir kaç gün uygulayıp hiç bir sonuç alamadım diye vazgeçerseniz kesinlikle ve kesinlikle sonuç alamazsanız. Üstelik bu kürün zayıflama dışında bir diğer faydası da kan şekerini düzene sokması. Kan şekerini düzenlemek için sadece yoğurt ve limon suyunu karıştırmanız ve her gece yatmadan 30 dakika önce bu karışımı tüketmeniz gerekmekte. Şeker düzenleyici kürü de 6 ay ara vermeden uygulamanız gerekmektedir.  Şimdi esas konumuz olan yoğurt-limon-biber kürü ile zayıflama konusuna geçelim dilerseniz.

Yoğurt -Limon-Kırmızı Biber Kürü Zayıflatır mı/Yoğurt -Limon-Kırmızı Biber İle Zayıflama

yogurt_limon_biber_kürü_ile_zayiflama

Yoğurt limon ve kırmızı biber kürü zayıflatır mı sorusunun cevabı kesinlikle evet olacaktır. Şimdi sizlere kolaylıkla uygulayabileceğiniz yoğurt,limon, kırmızı biber kürünün tarifi vereceğiz.

Yoğurt -Limon-Kırmızı Biber Kürü İle Zayıflamak İçin Gerekli Malzemeler

  • 3 yemek kaşığı yarım yağlı yoğurt (Ev yapımı olursa çok daha iyi olur),
  • 1/2 Limon suyu,
  • 1 çay kaşığı pul biber,

yogurt_limon_biber_kürü_ile_gobek_eritme

Yoğurt -Limon-Kırmızı Biber Kürü Zayıflama

Yukarıda saydığımız malzemeleri cam bir kase içinde karıştırın. Gece yatmadan 30 dakika önce tüketin.  En az 2 hafta boyunca uygulamayı sürdürün. Uygulama sonunda göbeğinizin eridiği ve daha zayıf göründüğünüzü farkedeceksiniz.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Yoğurt Limon Kürü İle Zayıflama” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar