ZAYIF OLANLARA KİLO ALMAK İÇİN BİTKİSEL YÖNTEMLER

Sağlık 28 Ekim 2008

Kimi insan kilo vermek için ter dökerken, kimisi de zayıf olmaktan şikayetçidir. Ve kilo almak için ter döker.
1. tarif; Alıç çiçeği, ıhlamur çiçeği, hünnap, şahdere otu, arpa ve kenevir tohumu karıştırılıp kaynatılarak aç ve tok karnına içine bal katılarak, günlük 3-4 bardak çay gibi içilir.
2. tarif; Tatlı badem, üzüm, bezelye, incir, fındık, antep fıstığı, çam fıstığı,çedene ve turp bol miktarda çiğ olarak yenir.
3. tarif; 100 gr. havlucan100 gr. polen100 gr. arı sütü50 gr. kına kına50 gr. hindistan cevizi50 gr. anasonOtların tamamı karıştırılarak, 4 öğün aç karnına 1 bardak süte 1 yemek kaşığı kadar ilave edilmek suretiyle içilir.
4. tarif; 100 gr. havlucan100 gr. çemen tohumu100 gr. burçak50 gr. turp tohumu50 gr. zencefil1 kg. üzüm pekmezi1 kg. bala karıştırılarak, 4 öğün tok ve aç karnına 1 yemek kaşığı yenir veya süt ve üzüm suyu ile içilir.
5. tarif; 200 gr. bezelye unu100 gr. havlucan100 gr. polen100 gr. arı sütü karıştırılarak 4 öğün 1 yemek kaşığı aç ve tok karnına yenir veya üzüm suyu ve süt ile içilir.
NOT : Arı sütü karışımlı tertiplere metal kullanılmaz; plastik, cam ve tahta kullanılır.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“ZAYIF OLANLARA KİLO ALMAK İÇİN BİTKİSEL YÖNTEMLER” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar