Zor Ölüm Hayranlarına Müjde! Die Hard 6 Yolda

Tv-Sinema-Magazin 19 Ocak 2016

Seri halinde çekilen filmlerin hayran kitlesi oldukça fazla ve bu kitle filmin yeni serisini dört gözle bekliyor. Bu filmlerden bir tanesi de Zor Ölüm.  Bruce Willis’in  John McClane karakterine hayat verdiği filmin 5 serisi var. Filmin hayranlarına 6. filmin yolda olduğu müjdesini de hemen buradan vereyim. Fakat, filmle ilgili ortada dolaşan dedikodular filmin hayranları tarafından hiç de hoş karşılanmadı. Bruce Willis’in filmde sadece açılış ve kapanış bölümlerinde yer alacağı, filmin diğer kısımlarında ise daha genç bir oyuncu ile çalışılacağı söyleniyor. Bruce Willis olmadan bir “Zor Ölüm” filmi olabilir mi ?

Die Hard-Zor Ölüm 6

zor_olum_6

Zor ölüm filminin 6.sının isminin büyük olasılıkla   “Die Hard: Year One” olacağı söylendiğinde, herkesin aklına gelen şey, Bruce Willis’in canlandırdığı John McClane karakterinin daha genç bir versiyonuyla filmin çekileceği fikri oluşmuştu. Bu sebeple 5 filmde karaktere hayat veren Bruce Willis’in sadece açılış ve kapanış bölümlerinde yer alacağı söylenmiş ve filmin hayranlarından olumsuz tepki görmüştü. Bu tepkiler üzerine filmin yönetmeni Len Wiseman, konu hakkında açıklamada bulunma gereği görmüş.

Zor Ölüm 6 Filmi Hakkında

zor_olum_6_bruce_willis

Yönetmenin belirttiğine göre Bruce Willi, filmde daha çok sahnede yer alacak . Yönetmen  Len Wiseman John McClane’in geldiği yere, her şeyin başladığı noktaya odaklanmak istediklerini söyledi. Zor Ölüm filminin 6. sında, 1. filmde gördüğümüz NYPD memurunun eşi Holly ile olan ilişkisini daha yakından göreceğiz. İlk filmde Holly Karakterini Bonnie Bedelia canlandırmış ve sonraki filmlerin hiç birisinde Holly karakteri olmamıştı. Kim bilir belki Bonnie Bedelia Zor Ölüm  için yeniden kamera karşısında olur.

Zor Ölüm 6 Filminin Konusu

zor_olum_6_filminin_konusu

John McClane’in hikayesi Nakotomi rehine olayından sonra başlıyordu ve bundan öncesine dair hiç kimsenin bir fikri yoktu. Zor ölüm 6 filminin konusu diğerlerinden çok farklı olacak ve  John McClane her şeyin başladığı noktaya dönecek. Bu arada karısı Holly ile olan ilişkisine de daha yakından tanık olacak izleyenler. Yani buradan anlaşılan şu ki ; filmin 6. sı daha gerçekçi olacak gibi. Son bir kaç filmde  John McClane her durumdan sağ çıkan süper kahraman gibi lanse edilmiş ve bu durum filmin hayranlarında rahatsızlık yaratmıştı. Zor Ölüm 6 filmi şu anda çekim aşamasında ve vizyon tarihi henüz netleşmiş değil.

 

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Zor Ölüm Hayranlarına Müjde! Die Hard 6 Yolda” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Burak Deniz Kimdir?

Burak Deniz Kimdir?

12 Şubat 2017
1239

Sponsor Bağlantılar